Mød vores medlemmer

Express Paperbased
Løsninger inden for Direct Mail, digital 4-farve print, tryksager og distribution. Vi hjælper virksomheder med at skabe salg vha. Direkte Markedsføring.

 

Søndersø vin

Gitte Arnsbo Poulsen er indehaver af Søndersø Vin & Gourmet. Den lille butik med den store ekspertise om diverse vine, øl, spiritus og andre spændende varer. Søndersø vin & Gourmet er din lokale vinhandler, der hvor du er. De levere alt i gavekurve, vinsmagninger og receptionsservice. Derudover deltager Søndersø Vin på diverse messer og markeder rundt om i landet, og Gitte glæder sig til at hilse på dig. Den lille butik ligger på Store Rørbækvej 11A, Frederikssund.

 

GM rengøringGert Madsen har sit eget firma, GM Rengøring, som han har sammen med sine kone Lykke. De kan tilbyde dig en masse ting, som Erhvervsrengøring/privatrengøring, autoriseret skadedyrsbekæmpelse, autoriseret vagtselskab, vandskade service, udlejning af fadølsanlæg, slushice, softice, snerydning/saltning mm.

Tryk10-toplogo-nyMorten Mogensen er indehaver af virksomheden Tryk10 ApS, som har til huse i Stenløse. Ideen bag Tryk10 stammer fra hans daglige gang i sportsverdenen – tidligere som svømmer og nu som håndboldspiller. Det er tydeligt hvor meget der bliver gjort brug af tryk på tøj i alle klubber. Tryk10 bestræber sig på at være billig og leveringsdygtig i tekstiler og tryk af god kvalitet.

 

RB FotoCarsten Brix har firmaet RB Foto, hvor han er professionel fotograf. Som Professionel Fotograf, sørger han for at virksomheder er super skarpe på deres billeder. Han fotografere både privat, erhverv og skolefotos.

 Skærmbillede 2017-04-26 kl. 12.41.38

Steen Koch tilbyder rådgivnings, regnskabs og revisionsopgaver for små og mellemstore virksomheder.  Som godkendt revisionsvirksomhed har de mulighed for at sætte erklæringer på dit regnskab og signalere sikkerhed for rigtigheden af dit regnskab overfor dine samarbejdspartnere, ligesom de kan rådgive om, hvordan du får mest mulig information og gavn ud af dit regnskab.

Skærmbillede 2017-06-12 kl. 09.09.21

Michael Frost har mere end 36 års erfaring at trække på. Frost’s vision er at ville være de bedste på deres område, med meget høj faglig stolthed, og stor kundetilfredshed. I tilbudsfasen lægger han stor energi i forventningsafstemning, så han i fællesskab når frem til bedste forventede resultat, hvad angår udførelse & materialevalg. Frost lover god kvalitet til fast pris og er naturligvis medlem af BYG Garantiordning.

NTD

07cc16388d141005880c005056924175

Kleines CaféThomas og Susanne har sammen caféen Kleine’s Café, en lille karmacafé beliggende i Egedal Centret 45, 3660 Stenløse. De kan tilbyde speciality kaffe, special te i løsvægt, hjemmelavet kage, pandekager, brød, Sandwich. De kan levere sandwich og kage ud af huset til mindre arrangementer. De har gaveartikler og delikatesser. Og laver gerne gavekurve til enhver anledning. Desuden har de en kaffevogn, som kører ud til forskellige arrangementer, store som små.

2R-SERVICE-logo-2000x1080

Helle Rasmussen har sammen med Jan Rasmussen firmaet 2R Service. I 2R Service vil de skabe rammer for virksomheder med 1 til 5 ansatte, der har behov for lokalefællesskab, rådgivning og netværk. De har begge kendskab til lokalområdet og mange års erfaring fra både den offentlige sektor og det private erhvervsliv, herunder som selvstændig erhvervsdrivende.

austrotherm1
Klaus Lebæk er ejer af Austrotherm Nordic ApS, der fra Austrotherm i Østrig og Tyskland sælger isolering, vådrumsplader og unikke facadeløsninger. Austrotherm er mere end en 60 års familieejet koncern med hovedsæde i Østrig og med produktionsfaciliteter i mere end 30 steder i Europa og er blandt de absolutte største på sit felt. Klaus er således Keypartner for Austrotherm på det Nordiske marked, hvor hans firma er markedskompetencer og viden, kombineret med firmaets ekspertise i produktion af ovennævnte løsninger, er blandt de fælles omdrejningspunkt for succes.

logo_payoff_large
Lars Vinther er administrerende direktør i Mermaid Medical A/S, der producerer og distribuerer medicinsk udstyr og har salgskontorer i ni lande i Europa samt i USA. De sælger direkte til hospitaler og andre slutbrugere og deres salgsstyrke er derfor alle uddannede inden for hospitalssektoren, så de sikrer den højeste grad af professionel service over for kunderne.

Wellness insp.Janne Harrild har virksomheden Wellnessinspiration. Hun udbyder forskellige behandlinger som, kan være med til at opnå den grad af livskvalitet, som man ønsker. Hendes behandler består af: ASEA, Redox Lifiting, Zoneterapi og øre akupunktur.

logo-png-1759-2

 Kurt Nielsen er direktør i Hardenberger Skilte, der tilbyder professionelt og kvalitetsbevidst skiltearbejde til ethvert formål. Søger du et skiltefirma, som kan levere skræddersyede skilteløsninger i det rette materiale-, farve- og formatvalg, så husk navnet Hardenberger Skilte.


Unicom

UNICOM er en tele operatør, som tilbyder IP- & Mobil telefoni løsninger til erhvervsvirksomheder. Deres løsninger tager udgangspunkt i virksomhedernes behov og kan tilbyde en samlet løsning på internet og telefoni, således at man kun har én leverandør. Deres løsninger leveres uden bindinger og med fuld support, hvilket betyder for kunderne, at de hurtigt kan skalere op eller ned i forhold til deres behov, samt altid har den rette løsning uden ekstra omkostninger.

FossIT

Cool-Gray-logo_sort

    Cafaxlogoweb010_srcset-large                                    ALTINUS-VIN-Logo-100-dpi

                               click-mindre